typy sylwetek

Rodzaje sylwetek różnią się od siebie, to z pewnością jest nam wiadome. Główne pytanie polega na tym czym się one wyróżniają. Jedna kobieta jest nieco szersza w biodrach, druga zaś jest posiadaczką większego biustu. Trzeba wiedzieć jaki mamy atuty, aby podkreślić swoje piękno!

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/typy-sylwetek/

Typy sylwetek – 4 najczęściej występujące figury

Zacznijmy od dowiedzenia się jakie są rodzaje figur oraz czym się charakteryzują. Dzięki temu dowiesz się co podkreślać, a co umiejętnie zakrywać, aby wydobyć z siebie to co najpiękniejsze. Wiedza ta będzie bardzo przydatna. Kiedy już poznamy wszystkie typy sylwetek możemy przejść do praktykowania zdobytej wiedzy. 

Figura klepsydra

Jest to typ sylwetki uznany za najbardziej atrakcyjny i porządany kobiecy kształt. Kobiety posiadające go posiadają szerokie biodra, większego rozmiaru biust oraz wąską talię. Sylwetka taka tworzy tytułową klepsydrę. Mówi się, że kobiety o takiej figurze nie mają problemów z doborem ubrań. Nie jest to do końca prawda. Osobom o takich kształtach ciężko jest dobrać spódnice oraz spodnie, a wszystko przez to, że mają bardzo wąską talię, przy czym biodra są większych rozmiarów. 

Figura gruszka

Kształtami kobiety, która posiada figurę gruszki są na pewno szerokie biodra i dość masywne uda, a także łydki. Górna część ciała natomiast jest drobna z niewielkim biustem. W większości przypadków jest tak, że kobieta posiadająca taką figurę ma także płaski brzuch.

Figura odwrócony trójkąt

Panie o takich kształtach mają szerokie ramiona, wąskie biodra oraz długie nogi. To właśnie na nich powinna skupiać się cała uwaga.  W ten  sposób możemy odwrócić uwagę od masywnej góry. Odważ się, załóż mini spódniczkę i pozwól, aby inni podziwiali Twoje piękne długie nogi!

Figura kolumna

Panie o takiej figurze mają biodra i ramiona o prawie identycznej szerokości. Talia nie jest natomiast widoczna. Bardzo często posiadaczki takie figury, pomimo tego, że są szczupłe, to nie cieszą się ze swojej sylwetki. Spowodowane jest to tym, że czują się dalekie od ideału. W tym przypadku oczywistym posunięciem jest oczywiście stworzenie talii. Możemy do stworzenia efektu użyć np. paska owiniętego przez talię . 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here