kredyt w orange

Święta już niedługo renifer ze świętym Mikołajem już do naszych dzieci jedzie… A może na odwrót… List do mikołaja nasze dziecko napisało, a prezentu za bardzo nie ma za co kupić. Wiadomo jak jest, gdy nasza kochana latorośl zażyczy sobie np nowego Samsunga serii dziewięć z plusem w dodatku. I jak mu tu nie kupić skoro cały rok nie przyniósł ani jednej złej oceny. Z pomocą przychodzą kredyty, a jak jest się klientem Orange to można wziąć w ich placówce banku (

Jak wziąć kredyt w Orange?

Otóż podstawą do udzielenia kredytu w każdym banku jest tak zwana zdolność kredytowa. Co to znaczy?
Orange na pewno będzie nas weryfikował pod względem naszej wypłacalności i to czy w przeszłości mieliśmy jakieś trudności ze spłata zobowiązań (zaległe raty, chwilówki, mandaty mpk, pkp) Dodatkowym dobrym źródłem zabezpieczenia dla Orange jest posiadanie u nich konta z regularnymi wpływami na nie ( przelew od pracodawcy).

Załóżmy, że spełniliśmy podane wymagania i chcemy wziąć kredyt w Orange. Opcje są dwie albo robimy to telefonicznie dzwoniąc na ich nr +48 42 19 300 bądź składając wniosek na stronie internetowej banku. Procedura poprzez składanie wniosku on-line jest w miarę prosta i każdy się powinien tam odnaleźć. System zapyta nas o kilka rzeczy związanych z Orange oraz naszymi wydatkami na mieszkanie czynsz czy telefon.

Poprosi też na pewno o dane pracodawcy i czas jak u niego pracujemy. Wniosek należy wypełnić popranie zwracając głownie uwagę na prawdziwość podawanych danych oraz wysokość zarobków. Pod koniec system podejmie decyzje czy bank może nam udzielić kredytu. Po zaakceptowaniu umowy on-line pieniądze zostaną przelane na nasze konto bankowe.

jak wziąć kredyt w orange

Procedura zawarcia umowy poprzez telefon jest taka sama tylko tutaj nie my będziemy wypełniać wniosek tylko pracownik linii telefonicznej banku, zapyta nas pewnie o to samo co system on-line i potwierdzi czy dostaliśmy kredyt czy nie.

Kredyt oferuje interesujące opcje np możemy sobie zawiesić spłatę na nawet 3 miesiące pod warunkiem że do tej pory regulowaliśmy terminowo płatności z bankiem.

Co do samego oprocentowania banku jest porównywalne z innymi i myślę, że będzie się to jeszcze zmieniać wraz ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

Kwotę kredytu, o jaką możemy wnioskować to jest od 500 zł do 150.000 zł – kwota jest uzależniona od indywidualnej oceny klienta poprzez bank.
Okres kredytowania od 3 miesięcy do 60 miesięcy.

Zastanawiacie się pewnie ile tego kredytu?

Wszystko zależy od waszej sytuacji materialnej i rodzinnej single i osoby, które nie posiadają dzieci myślę że spokojnie mogą sobie pozwolić na kredyt w wysokości 2/3 swoich wolnych środków. Czyli zakładając, iż zarabiamy 3000 zł netto i pracujemy już u swojego pracodawcy od roku, nie mamy żadnych chwilówek i mandatów oraz innych kredytów.

Po opłaceniu mieszkania (kawalerka 1000-1200 zł) i wydaniu 800-900 zł na życie i przyjemności zostaje nam do dyspozycji około 1000 zł. 2/3 z tego to będzie około 700 zł, więc wnioskując o kredyt na 60 miesięcy na kwotę 30000 zł będziemy własnie płacić zbliżoną ratę około 700 zł.

Inaczej trochę ma się sytuacja co do osób prawnie ze sobą związanych (ślub) bez zgody współmałżonka trudno jest gdzie i cokolwiek dostać więcej kredytu niż kwota do 15000 zł. Pamiętać należy, iż taki kredyt to duże zobowiązanie dla rodzin z małymi dziećmi i tutaj maksymalnie można liczyć na połowę wolnych środków, czyli wybrać taki kredyt by rata nie przekraczała 300 zł miesięcznie. Wiadomo dzieci mają więcej szczęścia do nieprzewidzianych wypadków niż dorośli (choroby wypadki, zużycie odzieży i art. szkolnych).

płatność kartą

Reasumując oferta Orange nie jest złą ofertą aczkolwiek na pewno może trochę się zmienić na okres świąteczny. Procedura udzielenia kredytu dla swoich klientów jest szybsza i mniej skomplikowana niż w przypadku nowego klienta banku.

Osobiście uważam że warto wziąć kredyt własnie u nich z racji tego iż reprezentuje ich M Bank bank w kilkunastoletnim stażem i dobrą opinią który nigdy nikogo nie zawiódł w swoim działaniu. Bank ,z którego osobiście jestem dumny, ponieważ powstał w Łodzi mieście z którego pochodzę i w którym się urodziłem. Czas do bożonarodzeniowej gwiazdki już tuż tuż o kredycie w Orange pomyśl już. Taki żarcik na koniec

Pamiętajmy jednak iż kredyt to odpowiedzialna decyzja na co najmniej kilka miesięcy wiążąca nas z bankiem. Istnieją rożne inne opcje oczywiście legalne pożyczenia pieniędzy np u rodziny czy znajomych wtedy gdy masz problemy z spłata mogą się okazać mniej rygorystyczni niż bank lub bardziej. Zależy to od tego jakich masz znajomych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here