telefon

Świat nieustannie się zmienia. Kiedyś do zapisywania służyły ludziom notatniki, a dzisiaj, zastępujemy je notatnikami z telefonu. W ostatnich czasach popularne stało się tworzenie list rzeczy do zrobienia. Takie rozwiązanie znalazło zastosowanie również w wersji mobilnej. Jakie są najpopularniejsze aplikacje z listą rzeczy do zrobienia? Odpowiadamy! 

Przeczytaj też: http://ventureday.pl/aplikacje-z-lista-rzeczy-do-zrobienia-ktora-wybrac/ 

Czym są aplikacje z listą rzeczy do zrobienia? 

Lista rzeczy do zdobienia to spis, gdzie znajdują się wszystkie czynności, w które są najistotniejsze do wykonania w najbliższym czasie. Powstały również aplikację, które ułatwiają stworzenie oraz obsługę takiej listy w twoim telefonie. Głównym celem takich aplikacji jest pomoc w planowaniu zadań, a także zarządzaniu i wykonywaniu ich z łatwością. 

Polecane aplikacje z listą rzeczy do zrobienia 

ToDoList ta aplikacja, która istnieje na rynku od dawna. Oferuję różne opcje organizowania lub dodawania oznaczonych kolorami etykiet do tworzenia zadań. Pozwala na tworzenie zadań, pod zadań, projektów, pod projektów i zależności. 

Kolejną aplikacją najlepszą do zaprojektowania listy rzeczy do zrobienia jest Any.do. Posiada ona interfejs typu przeciągnij i upuść z możliwością przesuwania zadań, w taki sposób żeby oznaczyć nie jako ukończone. 

Microsoft To Do to popularna opcja od Microsoft, który kupił popularną aplikacje z listą rzeczy do zrobienia Wunderlist. Microsoft To Do to jednak zupełnie nowa opcja do planowania zadań. Oferuje niemal wszystkie funkcje idealnej aplikacji stworzoną w celu utworzenia listy zadań. Posiada intuicyjny interfejs użytkownika i strukturę tematyczną zapewniające płynne i wydaje na planowanie zadań. 

Habitica to aplikacja, która służy do budowania nawyków. Dostępna jest ona na głównych platformach, takich jak Android i iOS. Nasze założenia, zmienia w zadania, a listę rzeczy do zrobienia w grę fabularną. W niej możemy kupować bronie, zdobywać kolejne poziomy oraz wykreślać zadania ze swojej listy zadań. 

Zobacz też: http://mamapyta.pl/dobra-strategia-w-mediach-spolecznosciowych-w-kilku-krokach/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here