Tusz do rzęs

Wiele polskich kobiet używa tuszu do rzęs. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tuszów czy masakr od różnych producentów. Dzięki tak bogatemu wyborowi każda kobieta kupi dla siebie taki tusz do rzęs, którzy jej najbardziej odpowiada. Tusze do rzęs nazywane też masakrami, różnią się od siebie kolorem i konsystencją, a także kształtem szczoteczki, która jest jego nierozłączny elementem.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • Tusz do rzęs czego o nim nie wiesz?
  • Tusz do rzęs – jak znaleźć ten najlepszy?

Tusz do rzęs może podkręcać, pogrubiać lub wydłużać kobiece rzęsy. Rodzaj stosowanego tuszu, zależy od indywidualnych potrzeb oraz upodobań każdej kobiety. Po tusz do rzęs sięgają nawet panie, które cenią sobie naturalność i nie używają takich kosmetyków jak fluidy czy podkłady.

Tusz do rzęs- czy na pewno już wszystko o nim wiesz?

Wydawać by się mogło, że tusz do rzęs ty kosmetyk, o którym wiemy już niemal wszystko. Tymczasem producenci kosmetyków udowadniają nam, że wciąż nie powiedzieli ostatniego słowa w tej kwestii. Efekt stosowania tuszu do rzęs jest zależny od konsystencji samego tuszu, stosowanych szczoteczek, a także koloru. Najczęściej panie kupują tusz do rzęs w kolorze czarnym, ale w dobrych sklepach kosmetycznych znajdziemy i takie, które będą mieć kolor brązowy czy graniowy. Co ciekawe oba te kolory polecane są kobietom o jasnych włosach. Ostatnio modne są także, bardzo przyciągające uwagę, neonowe masakry. Wiele pań stosuje chętnie także masakry wodoodporne, które są trwalsze i nie rozmazują się w kontakcie z wodą czy kobiecymi łzami

Jak wybrać najlepszy tusz do naszych rzęs?

Tusze do rzęs pomagają uzyskać doskonały efekt szczególnie tym paniom, które są posiadaczkami gęstych, ale stosunkowo krótkich rzęs. Działanie tuszu w tym przypadku wspomaga asymetryczna szczoteczka, która pozwala na dotarcie do nawet najkrótszych rzęs. Z kolei tusze pogrubiając rzęsy są polecane paniom, które posiadają cienkie i rzadkie rzęsy. Dzięki zastosowaniu masakry pogrubiającej, ich rzęsy stają się gęstsze i grubsze. Przekłada się to na głębsze i bardziej wyraziste spojrzenie, które przykuwa wzrok.  Jak już wspominaliśmy, na rynku znajdziemy całą gamę różnorodnych tuszów do rzęs w bardzo różnych cenach. Dostępne w sklepach tusze pozwolą nam podkręcić, pogrubić i uwydatnić piękno naszych rzęs. Dla osób kochających wyrazisty makijaż, ciekawą propozycją będą tusze powodujące efekt sztucznych rzęs czy doll eyes. Najnowsze propozycje firm kosmetycznych przeznaczone do malowania rzęs, są wyposażone w szczoteczki wibrujące lub wymienne wkłady, co pozwala na jeszcze efektywniejsze stosowanie tuszu do rzęs.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here