Stwórz domowy salon piękności z zestawami lakierów hybrydowych

Która z nas nie chciałaby mieć prywatnego salonu kosmetycznego? Takiego, w którym jesteśmy najważniejszymi klientkami? Gdzie nie musimy rezerwować terminów, a z głośników płynie nasza ulubiona muzyka? Wszystkie te szczegóły są ważne przy wyborze miejsca, w którym poddajemy się zabiegom.

A gdyby tak stworzyć swój własny domowy salon kosmetyczny? Mogłabyś korzystać z niego do woli, kiedy tylko zechcesz. Pomyślisz, że to niemożliwe i piękne paznokcie może zrobić tylko stylistyka? To nieprawda! Możesz zrobić je sama. Wystarczy do tego zestaw lakierów hybrydowych i kilka małych szczegółów. 

Zestawy lakierów hybrydowych to idealny pomysł na początek! 

Lakiery hybrydowe – zestawy tworzone są tak, abyś z ich pomocą zrobiła cały manicure – od A do Z. Dodatkowo możesz znaleźć w nich niespodzianki, które idealnie go ulepszą. Zazwyczaj każdy gotowy zestaw powinien zawiera co najmniej kilka podstawowych produktów, bez których się nie obejdziesz.

Wyliczając według kolejności wykonywania manicure są to: odtłuszczacz do paznokci, baza, lakier kolorowy, top i oczywiście lampa UV LED. Mając te wszystkie produkty, zrobisz piękny manicure hybrydowy. Przydadzą Ci się jednak także dodatkowe elementy, które ułatwią pracę i pomogą lepiej wykonać stylizację.

Lakiery hybrydowe – zestawy wyposażenie podstawowe

Jak już wspomnieliśmy – każdy zestaw podstawowy powinien zawierać cleaner, bazę, top oraz lampę. Jeśli chodzi o lakiery kolorowe, dobrze jest, jeśli możesz sama je wybrać. To pozwala na idealną personalizację zestawu – wybierasz takie kolory,  jakie najbardziej Ci się podobają. Taką opcję ma w swojej ofercie np. Semilac. 

Żeby rozpocząć stylizację potrzebujesz także pilniczka do paznokci i polerki. One pozwolą Ci uzyskać idealny kształt i długość paznokci oraz zmatowić płytkę. Następnie musisz odsunąć skórki, co ułatwią drewniane patyczki. Do odtłuszczenia płytki i przetarcia topu użyj bezpyłowych wacików. To wszystko, na co musisz zwrócić uwagę wybierając lakiery hybrydowe – zestawy. 

Odpowiednie otoczenie do wykonywania manicure

Jeśli wybrałaś już swoje idealne lakiery hybrydowe i zestawy, jakie cię interesują, czas na przygotowanie miejsca pracy. Znajdź takie, które jest ciche i ustronne, aby nikt Ci nie przeszkadzał. Pamiętaj, że to chwila tylko dla Ciebie. Nie rozpraszaj się także niepotrzebnie, wykonując kilka zajęć na raz – skup się tylko na paznokciach.

Bardzo ważna jest wygoda i odpowiednia postawa Twojego ciała. Cały zabieg potrwa co najmniej godzinę, dlatego musisz zadbać o wygodny fotel. Jeśli będziesz się garbić, po jakimś czasie poczujesz ból pleców. Każda kosmetyczka przyzna, że pochylanie się nad paznokciami to najbardziej uciążliwa część jej pracy. 

Zrelaksuj się i zobacz, jak miło jest korzystać z zestawów lakierów hybrydowych!

Jeśli masz już lakiery hybrydowe zestaw oraz wybrane miejsce do pracy – pozostały szczegóły. Ważne jest dobre oświetlenie, abyś nie męczyła oczu i nie zniszczyła swojej stylizacji. Zalane skórki to zapewne ostatnie, o czym marzysz. Przy stylizacji paznokci możesz popijać ulubioną herbatę lub lampkę wina. 

Możesz też zaplanować chwilę w ciszy dla siebie, albo babski wieczór z przyjaciółkami. W tle puść muzykę, jaką najbardziej lubisz. Poczujesz się dzięki temu zupełnie jak w prawdziwym SPA. Stworzysz oazę, która pozwoli Ci się zrelaksować po naprawdę ciężkim dniu. Bez wychodzenia z domu i wydawania pieniędzy na wizytę u kosmetyczki!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here