Zepsuła ci się pralka

Sprzęt AGD, taki jak pralka czy lodówka to niezbędne wyposażenie każdego domu. W dzisiejszych czasach niemożliwe jest normalnie funkcjonowanie bez tego typu urządzeń. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nagle się popsują? Korzystaj z gwarancji Elektronika ma to do siebie, że często ulega awarii w najmniej odpowiednim momencie. Mamy dużo szczęścia, gdy nasz sprzęt podlega jeszcze gwarancji. Warto więc przechowywać dowody zakupu tego typu urządzeń AGD – takie jak paragony lub inne dokumenty, potwierdzające aktualną gwarancję. W takiej sytuacji w razie konieczności szybko znajdziemy papiery, dzięki którym oddamy naszą pralkę do naprawy, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Jednak okres gwarancyjny w najlepszym wypadku trwa jedynie kilka lat. Co zrobić z naszym sprzętem, gdy gwarancja już nie obowiązuje?

Naprawa na koszt własny

Inną opcją jest oddanie urządzenia do naprawy na koszt własny. Nierzadko mamy do czynienia tylko z drobną usterką, taką jak buczenie pralki, brak wirowania czy odpompowywania wody. Każde urządzenie warto spróbować naprawić – w ten sposób nie tylko zaoszczędzimy sporo pieniędzy, ale też przyczynimy się do ochrony naszego środowiska. Doświadczony specjalista z pewnością szybko zlokalizuje problem i zaproponuje nam jego najlepsze rozwiązanie. Fachowiec najczęściej odwiedzi nas w domu wraz z potrzebnymi narzędziami, dzięki czemu nie będziemy musieli martwić się transportem ciężkiej pralki czy lodówki. Jednak coraz częściej okazuje się, że najnowszy sprzęt AGD nie jest już tak łatwo naprawić. Czasami wymiana części może kosztować prawie tyle, co zakup nowego sprzętu. W takiej sytuacji, bardziej sensownym rozwiązaniem jest zakup nowego urządzenia.

Weź pożyczkę na nowy sprzęt

To pewne, że aby wymienić swój niedziałający sprzęt na nowy, będziemy potrzebowali pewnych nakładów gotówki. Co zrobić w sytuacji, gdy nie mamy oszczędności lub nie chcemy wydawać ciężko odłożonych pieniędzy na wymarzone wakacje? Z pomocą przychodzi szybka pożyczka za darmo. Dzięki temu, że wszystko odbywa się online bez zbędnych formalności, skorzystać z niej mogą nawet bardzo zabiegane osoby. Takie rozwiązanie jest idealne w sytuacji, gdy potrzebujemy nagłego zastrzyku gotówki. Możemy pożyczyć aż do 7 tys. złotych, co z pewnością starczy nam na dobrej jakości nowe urządzenie

Pożyczka za darmo

Co więcej, jeżeli korzystamy z pożyczki do 3 tys. złotych pierwszy raz, jest ona całkowicie za darmo. Skorzystać z niej możemy o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy zaaplikować o szybką pożyczkę za darmo, ze swojego telefonu lub komputera. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż nie potrzebujemy wypełniać zbędnych formularzy czy dodatkowych zaświadczeń. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty, konto w banku oraz dostęp do internetu. Pieniądze na naszym koncie pojawiają się po kilku minutach, gdyż wniosek rozpatrywany jest od ręki w ekspresowym tempie. Nie musimy też tłumaczyć, na co potrzebujemy pieniędzy, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych pożyczek. Sami również ustalamy termin spłaty, a nawet możemy go dowolnie przesuwać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here