Ładne rzęsy wymagają od nas doklejania. Nie każda z nas ma grube rzęsy, dlatego musimy sobie z tym radzić w inny sposób. Metoda 1 do 1 jest bardzo modna dzisiaj, bo oznacza, że do każdej naszej rzęsy doklejamy jedną syntetyczną. Można również skorzystać z innych metod jak 3d gdzie do każdej rzęsy, która mamy doklejane są trzy. Wtedy nasze rzęsy są jeszcze grubsze i ładniejsze. Cel osiągniemy, ale niestety nie jest to coś trwałego. Oznacza to, że trzeba będzie postawić na poprawę tego, co już mamy.

Problemem przy pogrubianiu i przedłużaniu rzęs jest czas. Na pierwszy zabieg trzeba będzie liczyć nawet trzy godziny. Wymaga to od nas sporej cierpliwości, a od osoby, która się tym zajmuje precyzji. Wtedy na pewno całość będzie wykonana dokładnie tak jak trzeba. Takie przedłużanie rzęs będzie nas kosztowało nawet pięćset złotych. To spora suma pieniędzy, ale jeśli efekt nam się podoba to na pewno warto wydać aż tyle pieniędzy. Musimy się jednak liczyć z tym, że te koszty to nie wszystko.

Trzeba będzie raz na dwa do trzech tygodni zgłaszać się do osoby, która nam te rzęsy przyklejała żeby je uzupełniać. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim, dlatego że nasze prawdziwe rzęsy wypadają. W ciągu kilku miesięcy wszystkie wypadają i na ich miejsce pojawiają się nowe. To oznacza, że jeśli wypadnie prawdziwa rzęsa to z nią również ta syntetyczna. Wyrasta nowa, która nie ma pogrubienia, dlatego trzeba będzie zgłosić się do kosmyczki, która nam pomoże i znów będziemy wyglądały bardzo dobrze.

Ile uzupełnienie będzie nas kosztowało?

Koszt będzie uzależniony od tego, jaki rodzaj rzęs mamy i jaką metodę wybrałyśmy. Na pewno trzeba się liczyć, że te dwieście złotych za uzupełnienie zapłacimy. Jeśli chcemy mieć przez cały czas taki efekt to na rok wyjdzie nam dodatkowo kilka tysięcy złotych. Jak widać posiadanie ładnych rzęs wymaga nie tylko czasu, ale również inwestować sporych pieniędzy? Jeśli chcemy wyglądać pięknie to innego wyjścia nie mamy i trzeba zrobić wszystko żeby ten efekt utrzymywał się tak długo jak to tylko jest możliwe.

Szkoda, że nie można raz przykleić rzęs i mieć problem z głowy. Nasze rzęsy często wypadają, dlatego trzeba działać skutecznie i systematycznie. Wtedy nie będzie widać, że czegoś nam brakuje i będziemy dzięki temu wyglądały bardzo dobrze. Na takie uzupełnianie rzęs trzeba będzie liczyć około godziny, dlatego znowu będziemy musiały wytrzymać na fotelu. Raz na trzy tygodnie to nie często, a zatem na pewno sobie jakoś z tym poradzimy. Ważne żebyśmy były piękne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here