jak zadowolić dziewczynę

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety są z Wenus. Skoro więc jesteśmy tak różni to nic więc dziwnego, że nie każdy mężczyzna wie jak zadowolić dziewczynę. Jeżeli ty też tego nie wiesz, dopiero rozpoczynasz swoje przygody w związku, albo spotkałeś tą jedyną, o którą chcesz dbać jak o skarb, ale jeszcze nie wiesz jak – ten artykuł jest dla Ciebie.

Poruszymy tutaj kwestie jak zrobić dziewczynie dobrze w codziennym życiu, jak i w łóżku. Potem zobaczysz efekty, ponieważ zadowolona dziewczyna to miła i bardzo chętna na wszystko dziewczyna.

Komplementuj ją

Dziewczyny potrzebują słuchać komplementów na okrągło. Oczywiście, przyjemność sprawi jej komplement z ust każdego, ale nie zwalnia Cię to z tej czynności, ponieważ komplement z Twoich ust może znaczyć dla niej jeszcze więcej. Komplementuj ją o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od tego, czy jesteście razem w dresach na siłowni, czy dziewczyna wygląda jak prawdziwa księżniczka, ponieważ wybieracie się na czyjeś wesele.

Każdy komplement jest dobry – od oklepanych pięknych oczu po spersonalizowane komplementy, które zwracają uwagę na charakterystyczne dla danej dziewczyny cechy. Zobaczysz na własnej skórze, że dziewczyna, która będzie słyszała, że jest piękna, zacznie jeszcze bardziej rozkwitać.

Komplementować można i należy nie tylko wygląd, ale także inne rzeczy, jak na przykład zdolności kulinarne. Następnym razem pochwal danie dziewczyny, które Ci przygotowała. Pamiętaj, by nie przesadzić z ilością komplementów na dzień, aby nie wyglądało to sztucznie.

Dawaj kwiatki i prezenty bez okazji

Każda dziewczyna lubi, kiedy rozpieszcza się ją drobnymi podarunkami. Wiele kobiet lubi zwłaszcza prezenty, które są niespodziankami. Zaskakuj więc swoją dziewczynę. Wręcz jej czekoladę lub bombonierkę, kiedy się spotykacie. Daj jej jakiegoś misia albo kwiatka, a zobaczysz, że zrobi się jej miło. Jeżeli nie masz pieniędzy, aby sprawiać takie prezenty często to zrób prezent własnoręcznie.

dziewczyna

W internecie dostępnych jest wiele przykładów origami kwiatków, które z łatwością wykonasz w domu za darmo. Możesz także zaskakiwać ją poprzez niezaplanowane spotkania lub zabranie jej, chociażby do kina, uprzednio jej tego nie mówiąc. Nie jest to droga zabawa, a zobaczysz ile radości jej sprawisz w ten sposób.

Ugotuj dla niej

Każda kobieta lubi, kiedy jej mężczyzna robi coś dla niej własnoręcznie i dla wielu pań większe znaczenie będzie miała kolacja w domu przygotowana przez mężczyznę niż wyjście do restauracji. Pamiętaj tylko by na romantyczną kolację nie szykować makaronu z parówkami. Zorientuj się, co twoja wybranka lubi. Nikt nie wymaga od Ciebie zdolności na poziomie Masterchefa, ale postaraj się ugotować coś dobrego.

Zadbaj również o to, by danie było ładnie podane. Pamiętaj, że również droga do serca kobiety prowadzi przez żołądek. Do takiej kolacji możesz też postawić dobre wino. Tak samo, jak kolacja tak i śniadanie sprawi kobiecie przyjemność, zwłaszcza śniadanie do łóżka z dobrą kawą lub aromatyczną herbatą. Po wspólnie spędzonej nocy będzie to też dla kobiety miłą nagrodą.

Drobne gesty codziennie

Pamiętaj, że na zadowolenie kobiety wpływa także twoje codzienne zachowanie, dlatego warto jest zawsze mówić sobie dzień dobry oraz dawać buziaka z rana i na wieczór. Warto pytać się dziewczyny jak jej minął dzień i uważnie jej słuchać. Zobaczysz, że sprawi jej radość, kiedy pomożesz jej w zakupach i zaniesiesz siatki z produktami do domu, a także, kiedy tym razem to wstawisz pranie lub wyprasujesz ubrania.

zadowolić dziewczynę

Liczą się też drobne gesty, takie jak otwieranie kobiecie drzwi, pomoc w zakładaniu płaszcza czy odsuwanie krzesła w restauracji. Pamiętaj także by dawać kobiecie dużo czułości w ciągu dnia, nie traktując tego tylko jako grę wstępną. Trzymaj swoją dziewczynę za rękę, całuj w czółko i przytulaj tak często jak możesz. Nie tylko poprawi o jej humor, ale także zbliży was do siebie.

Organizuj randki

Niezależnie od stażu waszej relacji każda kobieta lubi czasem mieć okazję do tego, aby ubrać się i umalować wyjątkowo pięknie. Jeżeli nie chcecie wychodzić na randki często to róbcie to chociaż przy okazji rocznic czy świąt typu Walentynki lub Dzień Kobiet. Zobaczysz, że dziewczynę uszczęśliwi takie wyjście na miasto czy do restauracji.

W łóżku
A jak zrobić dziewczynie dobrze w łóżku, by była zadowolona i przeżyła orgazm? Pamiętaj, nie śpiesz się i postaraj się o długą grę wstępną, ponieważ to nie wyścigi. I słuchaj rad kobiety, ponieważ kto lepiej niż ona sama wie, w jaki sposób możesz sprawić jej przyjemność.

[Głosów:3    Średnia:1.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here